NAUČTE SE 

OBLÉKAT PODLE 

SVÉ POSTAVY

...a nečekejte, až zhubnete!

MALÝ TEST NA ÚVOD

Jestli nevíte, co na sebe, máte pocit, že vám nic nesluší a nemůžete na sebe nic sehnat... je nejvyšší čas si to přestat vyčítat.

Hned na začátku vám musím říct, že máte můj velký obdiv za to, že jste se rozhodla s tím něco udělat. Vím, jak otravné je každé ráno přešlapovat před skříní bez jakéhokoli nápadu nebo tušení, co si máte vzít na sebe.

Je to pořád dokola – kupujete si nové a nové věci, které nikdy neunosíte, nebo si naopak pro jistotu nekupujete vůbec nic a pak chodíte v jednom a tom samém, až vám to samotné začne lézt krkem.

TAK TO JSTE TADY SPRÁVNĚ!

 
 
 
 

Tenhle kurz je totiž přesně pro vás!

CHCI SE PŘIHLÁSIT
ZVEDNĚTE RUKU, JESTLI JSTE V POSLEDNÍ DOBĚ ŘEKLA NĚCO PODOBNÉHO:
 • Vůbec nevím, jakou mám vlastně postavu a pak kvůli tomu tápu při výběru správného střihu oblečení. Přijde mi, že u všech ostatních je to jasné, ale já se svými mírami nejsem snad ani jedno.

 • Nám, co máme větší pozadí, nesluší vůbec žádný střih.

 • Mám po porodu úplně jinou postavu a najednou vůbec nevím, jak se mám oblékat.

 • Jsem malého vzrůstu a moc bych potřebovala poradit, jak vypadat vyšší. Ale nechci, aby mě někdo rval do podpatků, protože jsem celý den na nohách.

 • Moje postava je tak specifická, je na ní tolik problémových částí, že se v podstatě nedá hezky obléknout.

   

JSEM MOC MALÁ, VELKÁ, TLUSTÁ, TENKÁ...  JASNĚ, CHÁPU... JSTE NA TOM ZKRÁTKA ÚPLNĚ STEJNĚ JAKO STOVKY DALŠÍCH ŽEN!

Tenhle online kurz jsem vytvořila proto, abych vám pomohla zbavit se jednou provždy všech těch dramat kolem oblékání.

*PROTOŽE ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, ABYSTE HO PROŽILA VE ŠPATNĚ PADNOUCÍM OBLEČENÍ (A SE ŠPATNOU NÁLADOU).


 
 

 

 

JAK BÁJEČNÉ BY BYLO:

 

 • Kdykoli otevřít váš šatník a vybrat si cokoli podle vaší momentální nálady, protože vám všechno perfektně sedí.
 •  Ať si na sebe vezmete jakýkoli outit, vždycky v něm budete vypadat (a hlavně se cítit!) skvěle.
 • Nemuset už nikdy uvádět svého milého do rozpaků otázkou: "Nevypadám v tom tlustě?" (Mimochodem: Stejně vám nikdy neřekne pravdu, protože vás prostě miluje!)
 • Pousmát se pokaždé, když se vás kolegyně v práci zeptají, jestli jste nezhubla.
 • Zdokonalit svůj styl a přitom zůstat sama sebou. Ne, jako když vás promění nějaký polovyšinutý stylista v televizní show a vy se cítíte jako cvičený klaun, protože i přesto, že je to profík, vůbec se nesnažil objevit vaši osobnost.
 • Neutrácet spoustu peněz za oblečení, které vlastně spíš sbíráte (protože vám zase nesedí), než abyste ho nosila (sebevědomě a s láskou).

 

A TO VŠECHNO SE MŮŽE STÁT REALITOU, ANIŽ BYSTE SE MUSELA POHNOUT Z GAUČE! ZNÍ TO PŘÍLIŠ DOBŘE, NEŽ ABY TO BYLA PRAVDA, ŽE ANO?

 •  

Jsem Alenka a učím ženy, jak se dobře oblékat.

Za 2 dekády praxe a několik let strávených v módních časopisech (začínala jsem v Ženě a život a končila v Elle) jsem oblékla stovky modelek i klientek. Je na čase, abych všechny své zkušenosti, tipy a triky naučila vás.

CHCETE VĚDĚT VÍC?
#ffffff
CO TO VLASTNĚ ZNAMENÁ

JAK ONLINE KURZ FUNGUJE?

 

1

Po přihlášení vám emailem přijdou vaše osobní přihlašovací údaje ke kurzu, který obsahuje výuková videa, PDF soubory na vytištění a také několik bonusových věcí (kdo nemá rád dárky?).

2

Výukový program máte k dispozici opakovaně, jak je vám libo. Můžete ho projít rovnou, nebo začít, přerušit ho a vrátit se k němu za týden nebo klidně za rok. Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

3

Přihlášení i orientace v celém kurzu je tak snadná, že to zvládla úplně každá žena, která si některý z mých kurzů koupila. KAŽDÁ. Doporučený dress code: pohodlný
domácí oděv

4

Celý program můžete v pohodě zvládnout během jediného dne. Nebo si ho rozdělte přesně podle svých časových možností. Nikdo vás nebude zkoušet, nebojte.

CO ZA SVÉ PENÍZE DOSTANETE?

Online kurz obsahuje:

 • Návodná videa s praktickými ukázkami pro 5 základních typů postav
 •  Skripta ke každému typu postavy s tipy&triky, inspiračními outfity a praktickými ukázkami outfitů na různé příležitosti (to všechno si budete moct vytisknout a používat kdykoli to budete potřebovat) 

 

Bonusy:

 

Extra bonus:
Vzorec pro dokonalý outfit

Minikurz, ve kterém se dozvíte, jak pokaždé sestavit dokonalý outfit z věcí, které už v šatníku máte (nápověda: nemusíte dokupovat ani jednu jedinou věc).

 

Když se sama naučíte pracovat se svou postavou, budete pokaždé vypadat (a cítit se) dobře. Slibuju!

Online kurz stylingu pro každý typ postavy vás snadno a rychle provede celým procesem, takže výsledného efektu dosáhnete dřív, než byste čekaly.

NAUČÍTE SE, JAK PRACOVAT S TÍM, CO VÁM PŘÍRODA NADĚLILA S LEHKOSTÍ A PŘEHLEDEM PROFESIONÁLNÍHO STYLISTY.

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Po absolvování kurzu dostanete odpovědi na tyhle otázky:

 • Jak se vyznat v tom, jaký máte vlastně typ postavy a dál s tím pracovat. Mimochodem, není to žádné ovoce ani zelenina, ani grafické objekty. Všechnu terminologii jsem pro vás zjednodušila tak, abyste se v tom vyznala jednou provždy.
 • Jak pracovat s různými částmi vašeho těla, kde vám příroda nadělila o trochu víc, než byste si sama přála, včetně názorných ukázek na outfitech
 • Tipy na outfity nejen pro různé typy postav, ale i pro různé společenské příležitosti a různá životní období (Jste pyšná na svoje čerstvé miminko, ale rozhodně ne na vaše poporodní tělo? Žádný problém, všechno se dá upravit pomocí správného stylingu!)
 • Jak konečně využít všechny ty fotky celebrit ve svůj prospěch... Já vím, že vám vlastně lezou na nervy. Ale věřte mi, že když se naučíte na jejich fotky dívat profesionálníma očima, můžou vám posloužit jako skvělý učební a inspirační materiál!
 •  
JESTLI MÁTE JAKÉKOLI DOTAZY NEBO STÁLE JEŠTĚ VÁHÁTE, JÁ I MŮJ TÝM JSME PŘIPRAVENI DNEM I NOCÍ VÁM ODPOVĚDĚT NA KAŽDÝ VÁŠ EMAIL NEBO TELEFONÁT.

ZNÍ TO KRÁSNĚ?

A kolik to teda stojí?

 • 5 výukových modulů
  Přístup do uzavřené FB skupiny, kde budu
  k dispozici i já osobně 
  PDF na vytištění
  +
  Bonusové materiály (v hodnotě 5000 Kč) +
  Plus extra bonusový minikurz:
  VZOREC NA DOKONALÝ OUTFIT
  (v hodnotě 590 Kč)

   
2900 Kč/112 Eur
JEDNORÁZOVÁ PLATBA
CHCI SI KOUPIT KURZ ZA 2900 KČ!

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY? SEM S NIMI: [email protected]

Poslední výzva pro cestující

 • AŽ SE DVEŘE NATRVALO UZAVŘOU, UŽ NEBUDETE MÍT ŠANCI SI KURZ KOUPIT, ANI SE DO NĚJ ZAPOJIT. A AŽ SE DVEŘE ZASE OTEVŘOU, BŮH VÍ, JESTLI CENA BUDE STEJNÁ. TAK TO DOBŘE PROMYSLETE.

OK, NASTUPUJU!

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě.

KONTAKT
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.