Nemusíš sama hledat odpovědi na ty nejtěžší otázky.

Jsem tu pro tebe a pomůžu ti najít cestu, ať už se potřebuješ pohnout v osobním stylu, v životě nebo v byznyse. 

 ZASLOUŽÍŠ SI MNOHEM VÍC, NEŽ SI MYSLÍŠ...

 

Nemusíš být zrovna "na dně", nebo zažívat hrozné období. Protože někdy potřebujeme nezaujatý pohled z jiné perspektivy i v úplně běžném každodenním životě.

I když náš život plyne hezky, můžeme se cítit, že jsme se někde zasekly.

A přesně v tu chvíli přichází "přítelkyně na telefonu" :-)   

Jestli cítíš, že v tuhle chvíli nepotřebuješ dlouhodobější spolupráci, ale bodlo by ti, kdyby sis mohla promluvit s někým, kdo ti ukáže jiný pohled, jsem tady pro tebe.

Kamarádky jsou úžasné, ale jestli nikdy nepodnikaly, tak ti třeba nedokážou poradit s tvým projektem. Prostě proto, že nevidí pod pokličku.

Tví nejbližší jsou báječní, ale protože se o tebe bojí, tak tě třeba nedokážou povzbudit ve změně tvé kariéry

Tvůj život je fajn, ale třeba máš pocit, že tohle není všechno. Že můžeš jít dál, mít víc. Že ti chybí seberealizace a nevíš, co by to přesně mohlo být.

 

A PŘESNĚ V TAKOVÝCH CHVÍLÍCH SI STAČÍ PROMLUVIT S NĚKÝM, KDO TI UKÁŽE MOŽNÉ CESTY!

CHCI SI OBJEDNAT KONZULTACI!

Co se všechno dá stihnout za hoďku?

  • Jestli chceš poradit se svým byznys projektem: Prozkoumáme tvůj byznys model a najdeme věci, které jsou zbytečné a kde ti utíkají peníze.
  • Jestli ses rozhodla, že chceš mít další příjem z online světa a nevíš první (nebo třeba desátý) krok, vytvoříme spolu přesný program, jak postupovat.
  • Jestli jsi cestou nějak poztrácela sama sebe a nevíš, jak se realizovat: Najdeme to, co tě bude znovu naplňovat, těšit a dávat ti opět smysl.

60 minut, které budou patřit jen TOBĚ. Ve kterých se může změnit celý tvůj pohled na věc. Nemusíš obrátit svůj život naruby. Ze všeho nejdůležitější je, POHNOUT SE Z MÍSTA tím správným směrem.

CENA ZA OSOBNÍ KONZULTACI

3500 Kč/130 Eur

CHCI SE PORADIT