JAK SPRÁVNĚ REAGOVAT

Season #3 Episode #59

Nápad na tento díl podcastu jsem dostala během telefonátu s mojí kamarádkou.
Donutilo mě to zamyslet se, jak většina z nás automaticky reaguje (mě občas nevyjímaje) a že někdy nejlepší rada je ta žádná!

Sice se jedná o kratší epizodku, ale o to rychleji jsem šla rovnou k jádru věci:

Někdy se od nás očekávají určité reakce, ale co dělat, když máte jiný názor?
Jak se naučit dávat rady jen na vyžádání?
Jak předejít neadekvátním reakcím?

Nikdy neraďte nikomu z pozice svého vlastního strachu nebo obav, takto nikomu nepomůžete. Jen je někdy těžké si to dopředu uvědomit...

A nezapomeňte, že pokud se opravdu potřebujete s někým poradit, tak mluvte s někým, kdo už udělal to, co se chystáte udělat vy!
Pokud toužíte cokoliv probrat se mnou, moje konzultace jsou vám k dispozici na https://www.skolastylu.cz/konzultace

Jestli v podcastech nacházíte inspiraci a motivují vás, počkejte, co se bude dít za zázraky, až spolu začneme pracovat! A můžete se rozhodnout hned:

➡️ Jestli toužíte rozjet svůj vlastní online byznys (klidně jako vedlejšák na zkoušku!), tak rozhodně začněte tady: www.skolastylu.cz/tyden

➡️ Jestli chcete začít budovat svoje publikum, bez kterého váš projekt nebo produkt nebo službu neprodáte, určitě se podívejte ZDARMA na webinář 8 ZPŮSOBŮ, JAK VYDĚLÁVAT ONLINE.

➡️ A jestli chcete ještě navíc poradit se osobním stylem, kombinací oblečení a naučit se skvěle oblékat podle typu vaší postavy, tak klikněte sem: www.skolastylu.cz/navod

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.