NÁVOD NA

DOKONALÝ OUTFIT

 

MALÝ TEST NA ÚVOD

Toužíte mít pokaždé dokonalý outfit, aniž byste se ráno musela 3x převlékat a ve finále zjistila, že “zase nemáte co na sebe”?

Už máte dost každodenního bezradného zírání do skříně?

Už nechcete ztrácet čas přebíráním šatníku?

Už chcete konečně získat zpátky své sebevědomí?

JESTLI JSTE NA TOM STEJNĚ, TOHLE JE TEN NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KURZ, KTERÝ JSTE V ŽIVOTĚ ABSOLVOVALA.

 
 

Tenhle kurz je totiž přesně pro vás!

CHCI SI KOUPIT KURZ
TADY JE DŮVOD PROČ:
 • Naprostá většina mých klientek je na tom úplně stejně, jako vy. Hromadily věci ve skříni (určitě do nich zhubnou, nebo se třeba ještě někdy budou hodit) a nakupovaly jako šílené. A nikam to nevedlo. Nebyly o nic šťastnější a rozhodně ani o trochu víc stylovější. Měly prostě jen strašně věcí a úplně k ničemu.

 •  A každá z nich se mě ptala: “Jak to děláš, že na tobě vždycky všechno vypadá tak dobře, i když nemáš konfekční velikost, rozhodně nemáš postavu modelky a nosíš vlastně úplně normální obyčejné věci?”

 •  Snažila jsem se všemi silami jim popsat, jak mají nakupovat, jak mají věci kombinovat a pokaždé jsem si říkala: Copak to nevidí? Až jednou, když jsem oblékala na focení jednu známou zpěvačku, nastal moment, který mi otevřel oči. Zeptala se mě na to samé – jak to, že to vidím a ona ne. Řekla jsem jí, že ona taky zpívá a já ne. Její odpověď mi konečně otevřela oči (a mozek): “Ale já se učím z not.” To je ono!!! Potřebuju rozebrat do detailu celou písničku (outfit) na jednotlivé noty (oblečení a doplňky) a k tomu všemu napsat notovou osnovu.

   

A NÁVOD NA DOKONALÝ OUTFIT BYL NA SVĚTĚ.

DÁM VÁM PŘESNÝ NÁVOD, ŽÁDNÉ TEORIE

 • TOHLE NENÍ KURZ PLNÝ TEORIE. UKÁŽU VÁM PŘESNĚ, CO MÁTE DĚLAT, JAK TO MÁTE UDĚLAT A PROČ. PLUS JE TO VÁŽNĚ SNADNÉ. VE 3 VYUČOVACÍCH MODULECH A TÉMĚŘ 200 NÁZORNÝCH PŘÍKLADECH SE NAUČÍTE JEDNODUCHÝ VZOREC, PODLE KTERÉHO SESTAVÍTE POKAŽDÉ DOKONALÝ OUTFIT. TENHLE SYSTÉM POUŽÍVÁM PRO SEBE I SVÉ KLIENTKY UŽ NĚKOLIK LET A FUNGUJE POKAŽDÉ.

  JE TO JAKO S ROVNICEMI – NAUČÍTE SE PRINCIP A DOKÁŽETE VYPOČÍTAT COKOLI. PŘESNĚ TOHLE VÁS NAUČÍM V NOVÉM KURZU. VZOREC PRO KOMBINOVÁNÍ OBLEČENÍ A VY UŽ PAK SESTAVÍTE JAKÝKOLI OUTFIT ZA PÁR SEKUND, ÚPLNĚ SNADNO A DOKONCE JEN Z OBLEČENÍ, KTERÉ UŽ VE SKŘÍNI MÁTE.

  ALE TO NENÍ VŠECHNO. STEJNÝ VZOREC DOSTANETE I PRO KOMBINOVÁNÍ BAREV, VZORŮ A DOKONCE I DOPLŇKŮ A ŠPERKŮ!

Jsem Alenka a učím ženy, jak se dobře oblékat.

Za 2 dekády praxe a několik let strávených v módních časopisech (začínala jsem v Ženě a život a končila v Elle) jsem oblékla stovky modelek i klientek. Je na čase, abych všechny své zkušenosti, tipy a triky naučila vás.

CHCETE VĚDĚT VÍC?
#ffffff

TOHLE PŘESNĚ V KURZU DOSTANETE

 

 • Vzorec pro nejsnadnější sestavení outfitu z čehokoli, co už máte doma ve skříni. Takže rozhodně nepotřebujete utrácet další peníze za oblečení
 • Naučíte se, jak pracovat s tím, co nosíte ráda, tak, abyste si pokaždé byla jistá výsledkem.
 •  Potřebujete hodně peněz, abyste si mohla dovolit nakupovat jen značkové věci, které vám zaručí “styl”? Mýlíte se! Sice vám to může znít jako klišé, ale značkové oblečení vám styl nezaručí. Můj jednoduchý vzorec ANO!
 • Bojíte se, že můj vzorec nepochopíte? Tak tyhle obavy rovnou pusťte z hlavy. Jestli jste někdy slyšela ve fyzice termín objem, hmotnost a délka, tak přesně tohle vám bohatě stačí k tomu, abyste můj vzorec aplikovala každý den bez nejmenších problémů
 • Rozlučte se s narvanou skříní plnou věcí “až někdy/co kdyby”. Odteď už budete každý den, každé ráno, oblečená za pár sekund. Přesně podle své osobnosti, své nálady a mého vzorce.
 • Tenhle snadný návod funguje pro jakýkoli typ postavy a je dokonce úplně jedno, jestli máte velikost S nebo XXL. Princip vzorce je stále stejný.
 •  Pro všechny milovnice džínů: Můj vzorec je pro vás jako stvořený a ukážu vám, jak z jediného outfitu tričko + džíny dokážete udělat 3 další varianty, které nikdy nebudou obyčejné nebo nudné.

   

CO TO VLASTNĚ ZNAMENÁ

JAK ONLINE KURZ FUNGUJE?

 

1

Po přihlášení vám emailem přijdou vaše osobní přihlašovací údaje ke kurzu, který obsahuje výuková videa, PDF soubory na vytištění a také několik bonusových věcí (kdo nemá rád dárky?).

2

Výukový program máte k dispozici opakovaně, jak je vám libo. Můžete ho projít rovnou, nebo začít, přerušit ho a vrátit se k němu za týden nebo klidně za rok. Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

3

Přihlášení i orientace v celém kurzu je tak snadná, že to zvládla úplně každá žena, která si některý z mých kurzů koupila. KAŽDÁ. Doporučený dress code: pohodlný
domácí oděv

4

Celý program můžete v pohodě zvládnout během jediného dne. Nebo si ho rozdělte přesně podle svých časových možností. Nikdo vás nebude zkoušet, nebojte.

MÁTE PRAVDU, DOSTANETE TOHO OPRAVDU HODNĚ. ALE BUDE TO JEŠTĚ LEPŠÍ!

ZÁROVEŇ DOSTANETE VŠECHNY TYHLE BONUSY… ZDARMA

 • Pořád ještě nosíte jen zlaté šperky se zlatými zipy na kabelce a neodvážíte se přidat stříbro, protože nevíte, jestli “se to smí”? Dobrá zpráva pro vás: Naučím vás pravidlo, jak se barvy kovů kombinují, takže i tohle budete moct jednou provždy pustit z hlavy.


 • Proč je barvová typologie pro většinu žen příliš složitá a komplikovaná a proč se na všechna tahle zastaralá pravidla můžete vykašlat? Protože vás naučím i 3 základní vzorce na kombinování barev, ať jste jakýkoli typ.
  PS: Těch vzorců je samozřejmě mnohem víc, ale proč byste si měla plnit mozek informacemi, které vám nebudou k užitku a nikdy je nepoužijete?


 • Nejrychlejší způsob, jak určit, jestli jste studený nebo teplý typ (ano, to je opravdu jediné, co potřebujete znát pro dokonalé kombinování barev).


 •  Víte, že existuje 7 barev, které sluší úplně každé ženě? Naučím vás, jak je používat.


 • Nejste si jistá, jestli si k hnědým botám můžete vzít černou kabelku? A jestli k novému červenému pásku musíte shánět i boty ve stejném odstínu? Je to mnohem jednodušší, než si myslíte.


 • Váháte, jestli si máte pořídit větší vzory nebo menší? Naučím vás jednoduchý trik, který vám pokaždé pomůže rozhodnout se správně.


 • 4 pravidla pro kombinování vzorů, se kterými si vystačíte na celý život.


 • Jak nosit šperky, ať už jste vyznavačka minimalismu nebo drama queen.


 • Nejčastější chyby při kombinování doplňků a názorné ukázky, jak se takových chyb vyvarovat.


 •  28 způsobů, jak nosit šátek (a samozřejmě návod na uvázání šály v zimě i lehké šálky v létě). Nejste si jistá, jaký typ brýlí se hodí pro váš typ obličeje. Nebojte, všechno vám vysvětlím a názorně ukážu.


 • Dokonce vás naučím, jak dlouhý náhrdelník se nosí pro jaký typ společenských událostí.


 • Zároveň se dozvíte, jaký typ náhrdelníku se hodí k jakému typu výstřihu.


 • Jestli netušíte, jak si správně nasadit baret a jestli vám vůbec sluší, vyřešila jsem to za vás. Čeká na vás návod přesně podle vašeho typu obličeje.


 • Milujete klobouky, barety nebo kapitánky, ale nejste si jistá, jaký typ vybrat? Všechno to záleží na tvaru vašeho obličeje a já vám ukážu krok za krokem, jak postupovat při výběru.

TOHLE JE ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

 • Celý kurz stojí 1490 Kč (včetně DPH). Naučím vás v něm to, co učím své soukromé klientky, které platí 10x vyšší částku. A víte proč? Protože je mým snem, aby se ženy už konečně přestaly trápit se stylingem a oblékáním a mohly se naplno věnovat plněním svých snů a cílů. Já vím, já vím, zní to jako klišé… a mě je to úplně jedno. Protože vím, že vám říkám pravdu.
 • Prostě si extrémně vážím žen, které se rozhodly žít svůj nejlepší život a chci jim v tom pomoct, jak mi budou síly stačit.
 • Proto jsem cenu pro vás vypočítala tu nejnižší možnou a nabízím vám jí jako první.
 • Tohle není žádný trik, přísahám. Prostě chci být k dispozici všem svým online studentkám pro jakékoli případné dotazy, proto se možnost přihlášení na kurz otevírá a zavírá v přesně daný čas.
   
PO TÉ, CO UZAVŘU PŘIHLAŠOVÁNÍ, UŽ NEBUDETE MÍT ŠANCI SI KURZ KOUPIT. A AŽ HO BĚHEM ROKU ZNOVU OTEVŘU, CENA UŽ NEBUDE ZAVÁDĚCÍ.

PROTO NEMÁ SMYSL ROZHODNUTÍ ODKLÁDAT. KDYŽ PRO SEBE NEUDĚLÁTE NĚCO TEĎ, PAK TOHO BUDEME LITOVAT OBĚ.

ZNÍ TO KRÁSNĚ?

A TO POŘÁD NENÍ VŠECHNO!

 • V kurzu navíc dostanete učební skripta ke každé výukové lekci, která si stáhnete, vytisknete a můžete je používat jako nápovědu, když si náhodou nebudete někdy jistá.

  Celý online kurz bude váš na celý zbytek života nebo aspoň do té doby, kdy bude na světě fungovat internet  Můžete začít studovat ihned (zvládnete to za hodinu), nebo si kurz nechat, až budete mít volný čas. Můžete ho kdykoli přerušit a začít znovu, vracet se k němu opakovaně. Projít ho jednou nebo tisíckrát. Je to jen na vás a vašich časových možnostech

1490 Kč/57 Eur
JEDNORÁZOVÁ PLATBA
CHCI SI KOUPIT KURZ ZA 1490 KČ!

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY? SEM S NIMI: [email protected]

Poslední výzva pro cestující

 • PS: V případě, že jste jako já a čtete jen nadpis a pak závěr, tak vám to teď všechno shrnu. Tady je moje nabídka:

  Online kurz, který budete mít k dispozici na celý život a celý vám zabere jedinou hodinu. Naučím vás v něm jednoduché pravidlo pro kombinování oblečení. Jako bonus ode mě navíc dostenete i přesný návod, jak kombinovat barvy, vzory a dokonce i doplňky a šperky.

  Ke kurzu dostanete i skripta na vytištění plná názorných příkladů a ukázek outfitů pro inspiraci (včetně vysvětlivek).

  Klikněte na jakékoli tlačítko s nápisem KOUPIT KURZ, vyplňte své jméno a email, zadejte číslo své platební karty nebo platbu dokončete pomocí Paypal a hned vám do mailu přijdou přihlašovací údaje a podrobné instrukce.

  Nebudete litovat, tím jsem si jistá!

KOUPIT KURZ

na stránkách mé Školy stylu. Jsem Alenka Šafratová a jen s maturitou a nekonečnou energií jsem pracovala jako stylistka na volné noze, módní redaktorka v Ženě a život a ředitelka módy v Elle. Teď, s dvacetiletou praxí, učím ženy, jak najít svůj styl v oblékání i v životě.

KONTAKT
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.