BYZNYS SÉRIE (část 2): CO OPRAVDU POTŘEBUJETE NA ZAČÁTKU ONLINE PODNIKÁNÍ

Season #3 Episode #51

V pokračování mini série o začátcích online podnikání tentokrát probereme, proč není tak důležité sbírat sledující na instagramu. A proč se místo toho soustředit především na získání emailových adres vašich potenciálních klientů.

V tomhle díle zmiňuju:

Mailchimp (AJ)
SmartEmailing (ČJ)
MailerLite

Canva.com

A zmiňovanou LANDING PAGE ("přistávací stránku") si můžete jednoduše vytvořit třeba na:
Wix
Webnote

WP nedoporučuju, protože tam nejde udělat úplně samostatná stránka, vždycky na ní budete mít nahoře stejné menu, jako máte na webovkách.

nebo v hodně okleštěné verzi přímo v Mailchimpu nebo SmartEmailingu (ale tam jdou vkládat jen texty bez obrázků, proto tuhle variantu zvolte jen v nejnutnějším případě).


Těším se na vaše postřehy a samozřejmě i dotazy. Víte, kde mě najdete:

Na instagramu @skolastylu
Na facebooku @skolastylucz
Na YouTube @skolastyluodAlenky


A jestli potřebujete pomocnou ruku (nebo spíš ucho a kus šedé kůry mozkové), nabízím vám svou. Stačí si objednat jednorázovou hodinovou konzultaci a určitě na to společně přijdeme: https://www.skolastylu.cz/konzultace

Čím začít, když chcete rozjet svůj online byznys: https://www.skolastylu.cz/tyden/Tohle potřebujete, jestli chcete začít (nebo zvýšit) prodeje v online (a vlastně i v offline) světě: https://www.skolastylu.cz/obsah

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.