BYZNYS SÉRIE (příběhy úspěšných): JAK ZAČÍT S ONLINE BYZNYSEM NA MATEŘSKÉ

Season #3 Episode #52

Anet je jednou z mých úžasných studentek. Ne, že by prvním launchem (uvedením svého prvního produktu) vydělala milión, ALE zvládla postavit funkční online byznys během mateřské a úplně od nuly!

Bez sledujících na IG, bez fanouškovské základny, bez emailového seznamu odběratelů, bez webovek.

Rozhodla se, že chce ve svém životě něco víc, že být máma je nádherná věc, ale že má i další svou lásku (kromě manžela :-)  a tou je francouzština. Proto se rozhodla pomoct ostatním maminkám cítit se dobře a plnit si své sny, oui ;-)

Jak to udělala, jak dlouho jí to trvalo a co jí dělalo největší problém? Poslouchejte a nezapomeňte si tužku a papír na poznámky.

Anet najdete na IG a FB jako @franina.na.materske a její úžasný nový kurz tady:
https://www.franinanamaterske.cz/kurz-ii


Těším se na vaše postřehy a samozřejmě i dotazy. Víte, kde mě najdete:
Na instagramu @skolastylu
Na facebooku @skolastylucz
Na YouTube @skolastyluodAlenky


A jestli potřebujete pomocnou ruku (nebo spíš ucho a kus šedé kůry mozkové), nabízím vám svou. Stačí si objednat jednorázovou hodinovou konzultaci a určitě na to společně přijdeme: https://www.skolastylu.cz/konzultace

Čím začít, když chcete rozjet svůj online byznys: https://www.skolastylu.cz/tyden/Tohle potřebujete, jestli chcete začít (nebo zvýšit) prodeje v online (a vlastně i v offline) světě: https://www.skolastylu.cz/obsah

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.