JAK ZLEPŠIT SVŮJ DEN

Season #3 Episode #56

Praktické rady, jak zlepšit svůj den, když se ráno vzbudíte ne zrovna ve formě, nebo když vám během dne něco přelétne přes nos  😄.

Tip, který jsem v podcastu zapomněla zmínit:
Začněte se "nalaďovat" na úžasný den už večer, když jdete spát. Když budete usínat s pocitem, kolik toho zítra zase budete muset stihnout, zařídit, udělat... nejen, že budete mít těžké spaní, ale i vaše první myšlenky budou soustředěné kolem negativních věcí.

PS: A ráno – ŽÁDNÝ TELEFON ANI ŽÁDNÉ EMAILY! Telefon berete do ruky maximálně proto, abyste si pustila svojí oblíbenou meditační hudbu  😉.  Zprávy, i emaily od nadřízených počkají!!!

Jestli v podcastech nacházíte inspiraci a motivují vás, počkejte, co se bude dít za zázraky, až spolu začneme pracovat! A můžete se rozhodnout hned:

➡️ Jestli toužíte rozjet svůj vlastní online byznys (klidně jako vedlejšák na zkoušku!), tak rozhodně začněte tady: www.skolastylu.cz/tyden

➡️ Jestli chcete začít budovat svoje publikum, bez kterého váš projekt nebo produkt nebo službu neprodáte, určitě se podívejte ZDARMA na webinář 8 ZPŮSOBŮ, JAK VYDĚLÁVAT ONLINE.

➡️ A jestli chcete ještě navíc poradit se osobním stylem, kombinací oblečení a naučit se skvěle oblékat podle typu vaší postavy, tak klikněte sem: www.skolastylu.cz/navod


Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.