BORDEL JMÉNEM "MOŽNÁ"

Season #3 Episode #58

Tento díl podcastu je o našich rozhodovacích procesech - jak umět říkat ano / ne a co vám to přinese.
"Možná" vás nikam neposune! To je, jak kdybyste přeskakovaly z "ano" na "ne" a zpět - a to nechcete! Byste se uskákaly  🤣🤣!

V podcastu najdete příklady a doporučení, kdy nebudete už muset používat slovo "možná" už jako řešení.
Praktické tipy, které vám pomůžou se rozhodovat, tak jak chcete, a nebude to ani bolet ;)!

A nezapomeňte, že obě rozhodnutí, ať už ano nebo ne (možná se za rozhodnutí rozhodně nepočítá!), jsou dobrá - ať už se rozhodnete tak nebo tak, váš život bude skvělej!


Jestli v podcastech nacházíte inspiraci a motivují vás, počkejte, co se bude dít za zázraky, až spolu začneme pracovat! A můžete se rozhodnout hned:

➡️ Jestli toužíte rozjet svůj vlastní online byznys (klidně jako vedlejšák na zkoušku!), tak rozhodně začněte tady: www.skolastylu.cz/tyden

➡️ Jestli chcete začít budovat svoje publikum, bez kterého váš projekt nebo produkt nebo službu neprodáte, určitě se podívejte ZDARMA na webinář 8 ZPŮSOBŮ, JAK VYDĚLÁVAT ONLINE.

➡️ A jestli chcete ještě navíc poradit se osobním stylem, kombinací oblečení a naučit se skvěle oblékat podle typu vaší postavy, tak klikněte sem: www.skolastylu.cz/navod

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.