JAK NAJÍT SAMA SEBE

osobní rozvoj Mar 09, 2021

Krásný den, moji milí! Dneska bych se ráda zase ponořila do našich duší víc, než do našich šatníků. Protože jsem učinila (sama pro sebe) obrovský objev – jako člověk, který školí lidi v tom, co nosit a jak se prezentovat, nemůžu očekávat žádný posun u posluchačů/čtenářů, když jim ukážu cestu jen u venkovní schránky. To, že změníte způsob oblékání je super, ale když to nekoresponduje s vaší duší, tak je to změna násilná a dlouho nepotrvá a vy se znovu vrátíte do svých zajetých kolejí.
A to bych se pak mohla umluvit do bezvědomí 🙂 Proto jsem se rozhodla, že vám předám všechny svoje zkušenosti a vědomosti, které vám můžou pomoct růst, být lepším člověkem, který si váží sám sebe natolik, že mi nikdy neodpoví na otázku: “Proč si na sebe nemůžeš vzít boty s leopardím vzorem nebo klobouk?” větou: “Protože by na mě ostatní koukali.”

Rozhodla jsem se tedy, že vám odteď budu předávat veškeré své zkušenosti a znalosti v práci se svou osobností, že vás budu povzbuzovat a motivovat každým slovem, každou větou, každým činem. Nejen proto, že chci, aby vám to slušelo. Ale protože chci, abyste byli ŠŤASTNÍ!
Nemám za sebou žádný psychologický kurz na to, jak “vést” lidi, ale 10 let školím o stylu a oblékání a taky už mám za sebou svou “transformaci”. Vždycky mi píšete, jak můžu být tak optimistická. Když vám UPŘÍMNĚ odpovím, že to takhle rozhodně nebylo vždycky a ještě před rokem byste se mnou na kafe fakt jít nechtěli, pokaždé mi tvrdíte, že to nemůže být pravda. ALE MUSÍTE MI VĚŘIT! Celý svůj život jsem byla zlá, zapšklá kr***, která uměla jen kritizovat, nadávat a pozitivní způsob myšlení jsem nejen nepraktikovala, ale ani neznala!

Před rokem (skoro na den přesně) jsem si úplnou náhodou vybrala z poličky knížku, která mi doslova změnila život. Pak následovala další a další… Už jsem o tom psala několikrát (třeba TADY a TADY a TADY). V ten moment jsem se ze dne na den rozešla s psycho tyranem a byl to nejklidnější rozchod v mém životě (tedy pro mě 🙂 ). Ani na vteřinu jsem totiž nezapochybovala o správnosti svého rozhodnutí. A rozhodla jsem se, že už si nikdy nenechám ubližovat – ani od nikoho, ani od sebe samotné.
Jen abyste rozuměli, tohle jsem udělala v době, kdy se moje 2 firmy potácely na hranici krachu a já nevěděla, jestli budu mít příští měsíc nejen na nájem, ale třeba co jíst. Přesně v ten moment jsem si slavnostně odpřísáhla, že CHCI BÝT ŠŤASTNÁ! Od té chvíle jsem na tom začala pracovat. Zjistila jsem, že o práci nechci přijít, protože ji miluju. Začala jsem blogovat a zjistila jsem, že mě to neuvěřitelně naplňuje. Začala jsem cvičit, protože jsem chtěla vystoupit ze své komfortní zóny. Přestala jsem sledovat zprávy (na internetu, televizi nesleduju už skoro 10 let), protože mi najednou všechna ta negativita začala strašně vadit. Odstřihla jsem všechny toxické kamarády a známé. Postupně jsem své rodiče začala učit, že naše rozhovory nebudou začínat větou “všechno je na h***” nebo “víš, co se zase pos***” 🙂 . Každý den děkuju za všechno, co mám a co se mi podařilo, za co jsem vděčná….
A víte, co se stalo? ZÁZRAK! Jsem nejšťastnější, co jsem kdy byla! Nevadí mi pracovat 14 hodin denně. Protože dělám to, co absolutně miluju a nemůžu na to přestat myslet. Napadají mě nové věci, projekty, které chci realizovat. Zjistila jsem, že téměř zkrachovat (svou blbostí samozřejmě, nikdy jiný za to nemohl) ve 43 letech není žádná tragédie, protože mám před sebou ještě spoustu let na nové začátky. A hlavně, že to, co vysíláte, dostáváte zpátky! To je jednoduchá fyzika – zákon přitažlivosti.

Uplynul rok, obě firmy se zvedají z popela (skoro doslova 🙂 ), mám 4 nové velké klienty, blogování (nebo blobování chcete-li 🙂 ) se díky vám rozjelo neuvěřitelným fofrem a i přesto, že jsem single, jsem opravdu, ale opravdu šťastná!

A kvůli tomuhle všemu jsem se rozhodla, že pro vás na svém Instagramu přichystám speciální “program”, ve kterém zodpovím každý konkrétní dotaz a budu se snažit vám předat všechny svoje zkušenosti. A když nám na to nebude stačit Instagram a blog, udělám to, po čem toužím – začnu vám pravidelně natáčet videa. To by bylo, abychom svět a hlavně sebe nezměnili k lepšímu a hlavně šťastnějšímu!

Tak co si o tom myslíte? Dejte mi vědět, víte, že hořím nedočkavostí, až si budu moct přečíst vaše názory a postřehy! Mějte nádherný nový týden!
Xo, Vaše
podpisA_black
Svetr – PIETRO FILIPI (mám o číslo menší velikost, protože je fakt oversized)

Kalhoty – PIETRO FILIPI (mám o číslo větší 🙂 )

Ledvinka – SHEIN

Kabelka – BREE

Boty – ALDO ze ZOOT.CZ

Náramky – SWAROVSKI

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.