#83: CO UDĚLAT PŘEDTÍM, NEŽ ZAČNETE TVOŘIT SVŮJ VISION BOARD (5 kroků, aby vaše manifestace fungovala)

Season #4

Nový rok svádí k vymýšlení předsevzetí, plánování a… výrobě Vision Boardu. V téhle epizodě probereme 5 kroků, které musíte udělat, abyste svůj Vision Board nedělaly zbytečně. Aby to nebyla jen sbírka hezkých obrázků, ale funkční nástroj k uskutečnění vašich snů.

A jestli se vám tyhle tipy líbily a chcete se dozvědět, jak konkrétně Vision Board vytvářet a jak s ním dál pracovat (a třeba chcete vidět i ten můj), těším se na vás v Klubu STYLOVÁ & SEBEVĚDOMÁ, kde přesně tohle budeme řešit v novém workshopu JAK MÁ VYPADAT VISION BOARD 2024, KTERÝ SE OPRAVDU PLNÍ.

Stačí kliknout na: https://www.skolastylu.cz/klub

- Založíte si svůj účet (zdarma)

- Kliknete na profilu Škola stylu na jakékoli zamčené okénko a za cenu jednoho kafe a muffina ze Starbucks se vám objeví kompletně celý obsah Klubu. Všechna živá vysílání, workshopy, dárky…

- Klub funguje systémem měsíčního předplatného a bude se vám strhávat z karty automaticky, dokud členství nezrušíte.

- Cena 10 euro za měsíc platí pro přihlášené DO KONCE LEDNA. Od února se cena předplatného zvyšuje, ale vám už napořád zůstane cena zaváděcí.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.