#77: [Byznys mini série] PROČ SVŮJ ONLINE PROJEKT DOKÁŽEME VYMYSLET, PŘIPRAVIT… ALE NIKDY HO NESPUSTÍME?

Season #4

Možná patříte mezi ty, které mají svůj vysněný online projekt. Ať už jako samostatný zdroj příjmů, nebo jako další zdroj příjmů ke svému zaměstnání nebo offline byznysu. A možná taky patříte do jedné ze 3 kategorií žen.

Dnes budeme mluvit o kategorii druhé: Všechno máte připravené. Platební systémy nastavené. Nabídku zpracovanou a celý váš projekt už čeká jen na to, až zmáčknete tlačítko ZVEŘEJNIT. Jenže vy to nedokážete. Jste zaseklé a pochybujete o všem, co jste se doteď naučily, co jste doteď vytvořily.

Proč se to děje a jak z toho ven se dozvíte v téhle epizodě.

 

A jestli patříte k těm, které se do toho bojí “praštit” samy a necítí se komfortně, když nemají šanci se s někým napřímo poradit, tak TOHLE je pro vás svatý grál:

Moje byznys bestie (ne bestie jako bestie, ale jako anglicky nejlepší kamarádka :) Vendy Zajícová, která mi už tolikrát pomohla v mém online podnikání, vymyslela naprosto unikátní projekt. Všechno se o něm dozvíte tady: www.skolastylu.cz/plan

A kdybyste už byly rovnou přesvědčené, že tohle je přesně to, co potřebujete, přihlásit se do programu můžete tady: https://vendyzajicova.cz/webinar/zavazna-prihlaska/?fapi-form-discountCode=24HODIN

Odkaz na webinář ZDARMA je tady: https://vendyzajicova.cz/webinar/

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.