#76: [Byznys mini série] DŮVODY, PROČ SE O SVŮJ PROJEKT NIKDY ANI NEPOKUSÍME

Season #4

Možná patříte mezi ty, které mají svůj vysněný online projekt. Ať už jako samostatný zdroj příjmů, nebo jako další zdroj příjmů ke svému zaměstnání nebo offline byznysu. A možná taky patříte do jedné ze 3 kategorií žen.

Dnes budeme mluvit o kategorii první: Máte touhu zrealizovat svůj projekt, máte možná i nápad, jak by měl projekt vypadat. Máte nastudované všechny detaily, víte, jak na to… Ale I PŘESTO jste svůj projekt nikdy NEROZJELY.

Proč se to děje a jak z toho ven se dozvíte v téhle epizodě.

 

A jestli patříte k těm, které se do toho bojí “praštit” samy a necítí se komfortně, když nemají šanci se s někým napřímo poradit, tak TOHLE je pro vás svatý grál:

Moje byznys bestie (ne bestie jako bestie, ale jako anglicky nejlepší kamarádka :) Vendy Zajícová, která mi už tolikrát pomohla v mém online podnikání, vymyslela naprosto unikátní projekt. Všechno se o něm dozvíte tady: www.skolastylu.cz/plan

 

A kdybyste už byly rovnou přesvědčené, že tohle je přesně to, co potřebujete, přihlásit se do programu můžete tady: https://vendyzajicova.cz/webinar/zavazna-prihlaska/?fapi-form-discountCode=24HODIN

Odkaz na webinář ZDARMA je tady: https://vendyzajicova.cz/webinar/

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.