2900 Kč/125 Eur

Odesláním této objednávky vyjadřuji souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami pro nákup on-line kurzu, potvrzuji přečtení Informací o ochraně osobních údajů pro kupujícího on-line kurzu a žádám, aby mi objednaný on-line kurz byl dodán před uplynutím lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy, přičemž beru na vědomí, že v takovém případě mi právo na odstoupení od kupní smlouvy zaniká.

Účet se stejným jménem už existuje. Jsi to ty?

Přihlásit se

ONLINE KURZ: OBSAH, KTERÝ PRODÁVÁ (70% sleva)

Pro úplné začátečnice i středně pokročilé podnikatelky, které chtějí rozjet nebo podpořit svůj byznys organicky pomocí obsahového marketingu.

Protože to je to nejefektivnější, co pro svůj projekt (i bankovní účet) můžete udělat.

Tohle v kurzu dostanete:

  • 7 výukových modulů (v hodnotě 14 900 Kč)
  • Bonusové materiály (v hodnotě 21 000 Kč)
  • Šablony & texty ke zkopírování [ctrl C + ctrl V]
  • Přístup ke všem modulům i bonusům na 2 roky
  • Čas, který ušetříte díky přesné strategii a plánování!

 
CELKOVÁ HODNOTA: 40 900

BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 6900 Kč 

SPECIÁLNÍ CENA POUZE PRO VÁS: 2900 Kč

A CO NA KURZ ŘÍKAJÍ TY Z VÁS, KTERÉ UŽ PROŠLY ZKUŠEBNÍ VERZÍ?

Záchrana - teď už vím, kam sáhnout, až mi dojdou nápady na sociální sítě. Témata na posty, texty a šablony, které v kurzu máš jsou k nezaplacení. Rozjíždím můj první online kurz (jedu podle Onlinu za týden) a tohle moje podnikání posune opět o krok dále. Děkuju, Alenko!

Petra

Líbat tvoje ruce a nápady, Alenko!!! Takhle natřískaný (omlouvám se za výraz) online kurz, který fakt i pomůže, se jen tak nevidí. Škoda, že tento typ kurzu nebyl před několika lety, kolik vymýšlení a propojování a energie bych si ušetřila při mém online projektu. Ale lepší později než vůbec :). Báječně udělané, klobouk dolů!

Vendy

Ze šablon od Alenky jsem nadšená. Díky nim jednoduše a rychle připravím obsah na své sociální sítě. Vypadají krásně. Témata jsou inteligentní a vtipná. Obsah si teď vytvořím na celý týden dopředu a nově získaný čas mohu věnovat svým dětem.

Markéta