ZÁKLADY JARNÍHO ŠATNÍKU ČÁST 2.

móda & styling Mar 06, 2021

Přeju vám nádherný den, moji milí! Tak a máte mě tu zas. 5 dní za sebou, v jednom kabátě (nebojte, já ho peru normálně v pračce), 5 různých stylingů na 5 různých příležitostí. ZOOTí výzva mi dává zabrat. Ne, že bych nevěděla, co na sebe. Ale fotit to a psát článek na každý den, to jsem si teda ale zas něco vymyslela.

Dneska vám chci dát tip na styling “NA PRVNÍ RANDE”. Nebo druhé, dvousté, jak kdo chce. Prostě trochu víc sexy styling, než byla včerejší konzervativní varianta “do práce”. A pro mě nikdy nebude nic víc sexy, než šaty a lodičky. Jenže s přibývajícími léty a rostoucí sebekontrolou (a dalšími pár tělesnými části, které také rostou 🙂 ), musím brát obzvlášť v úvahu střih a materiál. A tyhle se mi vážně povedly na první dobrou:
Mají výstřih do “v”, to mi na rande vždycky pomůže, protože můžu v podstatě plácat cokoli a je to úplně jedno :-D.
Mají délku na kolena (respektive pod kolena, jenže jsem se při focení tak nakrucovala, že se mi krapítek vyhrnuly), takže ukážou tak akorát to, co ještě ukazovat jde.
Mají střih skoro jako zavinovačky, to vždycky funguje u postav s výrazně ženskými křivkami, to už dávno víte, že ano?
Mají na břiše řasení, takže i když vydechnete, nikdo si toho nevšimne! Tenhle efekt mám na šatech ze všeho nejradši. Hlavně u těch přiléhavých.
Mega bonus je, že jsou z takového zvláštního materiálu, který je pevný a trochu připomíná neopren. Takže skvěle obepnou postavu, ale zároveň ne tak těsně, abych musela řešit, jestli se mi neprorýsovávají spoďáry.
A jako bonus mají květinový potisk, takže jeden z největších jarních trendů máte splněný na jedničku.
Shrnuto podtrženo, na moji blížící se narozeninovou večeři už outfit mám ;-).

 

 

A tuhle fotku mám strašně ráda. Jasně, že proto, že tam nejsem téměř vidět. Ale taky je v ní pohyb, život a trochu tajemno. Připadám si na ní skoro jako Monica Bellucci v reklamě na Dolce&Gabbana 😉 . Můj tatínek sice při focení tohohle outfitu prohlásil: “Na takový střih ještě není počasí a ty už nemáš věk.”…. Tak aspoň, že to počasí už je (haha).

Zítra přehodíme styl o 180° a ukážu vám trenčkot ve variantě “jen tak po venku” . Zatím se mějte nádherně, užívejte si toho, na co jsme čekali půl roku a napište mi, jestli Bellucci jo, nebo Bellucci ani náhodou :-D.
Xo, Vaše
podpis_ja-1
P.S.: Pořád platí, že po celou dobu ZOOTí výzvy máte ode mě 10% na jakýkoli nákup (kromě zlevněných věcí a kolekce DOBRO). Stačí zadat slevový kód: ALENKA10.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.