VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: PODĚKOVÁNÍ

móda & styling Mar 08, 2021

Krásný den, moji milí! Dnešní článek vlastně nebude klasický článek. Na tyhle fotky jsem díky soutěžním článkům totiž úplně zapomněla. Ale byly tak hezké, že je mi líto s nimi čekat až na příští rok. Takže inspirace veškerá žádná a ani text nebude nikterak poučný :-D.
Chtěla bych vám dnes prostě jen PODĚKOVAT Z CELÉHO SVÉHO SRDCE za to, jak skvěle jste se zapojili do velké narozeninové giveaway. Za všechna přání a nádherné osobní vzkazy, které jste mi poslali. Jak už jsem psala, nemohla jsem na ně bohužel reagovat, protože při dnešním losování by moje odpovědi rozhodily sčítání. A losovat výherce nebudu já, ale program na náhodné losování random. org. To jen pro ty, kteří se ptali v mailech i ve zprávách na instagramu.

Jen pro představu, tak za ten soutěžní měsíc kliklo na články 37 tisíc z vás a poslali jste mi skoro 3000 komentářů! Ano, četla jsem je opravdu VŠECHNY

Ještě předtím, než se do losování pustím, bych vám chtěla napsat dva postřehy, ze kterých brzo budou články, protože to je prostě potřeba.
Zaprvé jsem zjistila, jak je pro spoustu z vás těžké napsat, na co jste hrdí u sebe samých! Většinou jste psali, že jste hrdí na své děti (což nebylo úplně fér 😉 ), popřípadě na své rodiče/manžele/přítele… Na všechny kolem, jen ne NA SEBE SAMOTNÉ!

A druhé zjištění s tím prvním dost souvisí – kolik z vás má problém s tím, co by na to řekli ostatní. To jsem zjistila u odpovědí na otázku, jestli nosíte výrazné rtěnky. Tolik vět typu “necítím se na to”, “lidi na mě moc koukají”, “netroufnu si”…! A to mě inspirovalo k napsání článku o tom, proč je pro nás tak důležité, co si o nás myslí ostatní. Je s ním dost práce (i s psaním i s odnaučováním 🙂 ), ale slibuju, že bude brzo.


Tenhle článek je jedním velkým poděkováním vám všem, kteří čtete můj blog, sledujete mě na instagramu, píšete mi krásné maily, vzkazy i komentáře. Za to, že jste mi svými citlivými reakcemi pomohli překonat mou blogerskou krizi. A ještě jedno poděkování tu mám – za to, že jste mě nominovali v soutěži BLOGERKA ROKU. Představte si, že mě dokonce někdo z vás nominoval v kategorii COSMO OBJEV ROKU! 🙂 Ve 44 letech jsem objev a ještě časopisu Cosmopolitan! Já se smála snad půl hodiny. A můj tatínek, když jsem mu to volala, prohlásil, že sice neví, co je Cosmopolitan, ale rozhodně by navrhoval přejmenování z objevu roku na zjev roku 😀 😀

Tak a odteď už zase poběží normální série článků o nových trendech, kosmetických vychytávkách, osobnostním rozvoji a všem ostatním, na co jste u mě zvyklí. Mějte nádherný týden, těm 9 šťastlivcům gratuluju už dopředu a doufám, že spolu zůstaneme i dál, výhry nevýhry 😉 .
Xo, Vaše
podpisA_black
Šaty – SHEIN

Ledvinka – SHEIN

Náhrdelník – MANGO

Sandálky – HERMÉS

Kabelka – COCCINELLE
P.S.: Poděkování patří samozřejmě i všem firmám a značkám, se kterými spolupracuji a ony vás mají rádi stejně, jako já: Nespresso, Dermacol, Dermalogica, Oribe, Asklepion, Nuxe, Puressentiel, Baťa a Tonak.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.