VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: NUXE & PURESSENTIEL

kosmetika Mar 11, 2021

Krásný den, moji milí! S rozdáváním dárků už se blížíme do finále a slibovala jsem vám kosmetickou středu, tak tady jí máte. Kdybych měla představit obě dvě dnešní kosmetické značky jen jediným slovem, tak by to vypadalo nějak takhle:
NUXE = OLEJ

PURESSENTIAL = RELAX

Myslím, že zázračný olejíček Nuxe už vám nemusím vůbec představovat. Víte, že ho používám už snad 15 let (ano, ještě dávno před tím, než se tahle značka začala prodávat na českém trhu, byl to můj hlavní nákup ve všech duty-free, co jich na světě je). Používám ho na tělo, k odličování, do konečků vlasů po mytí, zkrátka moje spotřeba Huile Prodigieuse (doslovný překlad je zázračný olej) se počítá na galony.

K oleji mi pro vás z Nuxe poslali ještě, kromě jiného, i dva moje další oblíbence:

Péči pro oblast očí z kolekce Nuxellence (to je krém v tubě s kovovou násadkou, která při aplikaci chladí a krásně vám splasknou pytle pod očima) a krém na ruce proti stařeckým skvrnám (ten už používám 3 měsíce a zaplaťpánbůh za něj).

Produkty Puressentiel seženete nejlépe v lékárnách Dr. Max a jestli máte problém se stresem, špatně usínáte nebo máte svaly napnuté k prasknutí, tak tuhle značku rozhodně vyzkoušejte! Objevila jsem ji úplně náhodou a uklidňující sprej a protistresový mini roll-on mám od té doby na nočním stolku nastálo.

Tohle všechno od mně dostanete, když mi odpovíte na dnešní otázku:


CO VÁM POMÁHÁ ZBAVIT SE STRESU?


A jestli je to sklenička vína nebo dát si nohy nahoru a vykašlat se na okolní svět, vůbec se nestyďte to říct! Já bych vám teď měla, jako pokaždé, prozradit, jak na to jdu já. Problém je, že si nemůžu vzpomenout, kdy jsem naposledy byla ve stresu. Mám toho hodně v práci, to ano, ale jak mě ta práce baví, nepovažuju to moc za stres, prostě jen fofr. Ale vsadím se, že je to hlavně díky těm zázračným knihám, které jsem za poslední rok přečetla (a taky o nich psala tady na blogu). Že z uzlíčku nervů jsem sice zaneprázdněná, někdy přepracovaná, ale v podstatě stress free osoba.


POSTUP:


Těším se na vaše tipy, které určitě pomůžou i ostatním čtenářům. Tak se nebojte a sem s nimi! Děkuju, že jste dočetli až sem a přeju vám nádherný den!


Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.