VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: ASKLEPION

kosmetika Mar 11, 2021

Krásný den, drahouškové! Blížíme se do úplného finále a na vás už čekají poslední dvě výhry a ta dnešní vážně stojí za to. V pondělí budete moct vyhrát mě (skoro doslova) a dneska nový obličej (naštěstí ne můj 😀 ). Kdo z vás mě sleduje na instagramu tak už ví, že jsem v pondělí znovu navštívila kliniku estetické medicíny Asklepion Praha.

V létě mě naprosto geniálně zbavili mého věčného mindráku s extrémním pocením dlaní pomocí botulotoxinu a tentokrát na mě vzali laser. Jmenuje se FOTONA Dynamis Pro a provádí se s ním radikální lifting pleti. Kromě toho dokáže tenhle laser i zpevnit tělo a dokonce omladit intimní partie… Zůstali jsme u toho obličeje 🙂 .

Tenhle laser se používá na 4 různé výkony pro komplexní omlazení pleti. Proto se tahle procedúra jmenuje FOTONA 4D. A takhle nějak probíhal celý zákrok:

1. Nejdřív to s vámi všechno proberou. Vysvětlí, co se bude dít, co pro vás bude víc nepříjemné a o čem ani nebudete vědět.

2. Pak musíte počkat skoro hodinu, než začne fungovat znecitlivující mast, aby zákrok byl co nejkomfortnější.

3. Laserové ošetření začíná uvnitř v ústní dutině! Takže si vyčistěte zuby 🙂 . Takhle se totiž vyhlazují nosoretní vrásky. Jako u zubaře. To je tak šetrné, že to ani neucítíte. Zato výsledek uvidíte OKAMŽITĚ!

4. + 5. Pak už dostanete tyhle epesní brejličky a jde se na věc. Pro mě celé ošetření vlastně bylo strašně příjemné, protože miluju teplo 🙂 Trochu bolestivější je to kolem nosu (kvůli žilkám) a pak kolem očí, kde je kůže nejtenčí (a taky nejvytahanější). Jenže protože vím, že pytle pod očima, vrásky až na spánky a povislá víčka mě trápí tak moc, nějaký diskomfort mi byl vlastně úplně jedno.

Podle instrukcí od paní primářky trvá hlavní rekonvalescence zhruba čtyři dny. Kolem očí, kde byl zákrok nejnáročnější, mám ještě takové miniaturní stroupky a kolem pusy jakoby lišej. Ale každým dnem je znatelný rozdíl a kompletní výsledek pleti “jako dětská prdýlka” bude vidět cca za 2 týdny. Na instastories vás samozřejmě budu informovat, jak to pokračuje!
Video Player

00:00
01:40


Celý tenhle zákrok stojí 16 000 korun + 3 000 korun za oblast očí. Ta je v “závažnějších” případech, jako je ten můj, potřeba opakovat ještě aspoň jednou. Efekt pak vydrží zhruba rok, ale samozřejmě záleží na individuálních predispozích.

A teď se posaďte! Přesně tohle ošetření můžete vyhrát také!!! Stačí, když mi odpovíte na dnešní otázku:
JE NĚCO, CO BYSTE NA SOBĚ VIZUÁLNĚ ZMĚNILY?
Za pomoci zázraků estetické medicíny, plastické chirurgie nebo mávnutím kouzelného proutku 😉 . Přály byste si mít větší (nebo třeba menší) dekolt? Rovnější nos? Plnější rty? Rozjasněnou pleť? Užší bradu, rovnější zuby…. Prostě cokoli! A je jedno, že to třeba na sobě vidíte jen vy a všichni ostatní tvrdí, že nic takového nepotřebujete. Známe se, že ano? Dokud to vrtá hlavou nám samým, tak nám to zkrátka nikdo nerozmluví.

A jako vždy vám prozradím, jak to mám já. Veškeré vymoženosti estetické medicíny využívám ne proto, že chci vypadat mladší, ale odpočatá. Takže kdybych mohla, nechala bych si znovu udělat horní víčka, abych nevypadala jako ospalé štěně 🙂


Pro všechny ostatní pro vás mám opět slevový kód ALENKA10, se kterým budete mít JAKÉKOLI laserové ošetření o 10% levnější! A opravdu jakékoli laserové výkony, třeba i na laserovou depilaci. Sleva platí od 28. září do 28. října 2018 v Asklepionu Praha.


Přeju vám nádherný prodloužený víkend a držím palce, ať vyhrajete tohle ošetření a užijete si výsledek stejně, jako já.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.