V PÁNSKÉM STYLU

móda & styling May 28, 2022

Krásný den, moje drahé! Jako každý rok i letos s přicházejícím létem dorazila i věčná otázka: Co si vzít na svatbu kamarádky? A kupodivu v mém věku to letos opět čeká i mě (což mě pochopitelně naplňuje velkým optimismem, haha). Na oblečení na svatbu není nic složitého. Dám vám jen 2 rady, se kterými si vystačíte na každé svatební léto:
Zapomeňte na klišé, že na svatbu se nesmí přijít v bílé (nebo černé) a pamatujte si, že pro váš styling je nejdůležitější jediná věc: PŘÁNÍ NEVĚSTY! Když nevěsta vyjádří touhu, aby všichni přišli v brčálově zelené, přijdete v brčálově zelené, protože je to její den a vy jí tím dáte najevo svůj respekt a úctu. Jestli nechcete přijít v brčálově zelené, zůstaňte doma. Takhle jednoduché to je ;-).
Pánové, oblek z maturitního plesu není tou nejlepší volbou na letní svatbu. Zaprvé vám 100% budou příliš dlouhé rukávy (i nohavice), protože takhle se obleky v Čechách kupují – předpažit, vzpažit, zkrátka cvičení prostných v kabince, že ano? 🙂 A za druhé bude určitě černý a na letní svatbu se černé obleky nehodí.

V případě, že máte nevěstu, která na nějaký dress code kašle, pak je to trochu složitější:
Zjistěte si, jak moc formální svatba bude. Když se řekne letní svatba, může to být na terase nejluxusnějšího hotelu (a to pak nastává čas na smoking a velkou večerní), nebo třeba taky uprostřed louky (hurá letní šaty).
I když vám nevěsta na otázku ohledně dress codu sdělí, že můžete přijít v čem chcete, hlavně abyste přišli, neznamená to, že můžete přijít v bavlněných plážových minišatech a váš partner v kapsáčových šortkách!
Když si nebudete jisté, vždycky zvolte formálnější variantu. To nejhorší, co se může stát, že budete nejlépe oblečeným hostem na celé svatbě. A to není zrovna špatná vizitka, že?
A posledních pár rad, které by se vám mohly při výběru oblečení na letní svatbu hodit:
Když nevíte, oblečte si šaty!
Volte vždy světlejší tóny
Vyhněte se příliš křiklavým výrazným barvám a vzorům.
Květinový vzor bude vždycky vypadat na letní svatbě dobře.
Pořiďte svému partnerovi světlý lněný oblek (za který vám jednou moooc poděkuje).
Nesnažte se za každou cenu barevně sladit s partnerem. Necpěte mu do kapsičky u saka stejně barevný kapesníček nebo kravatu v barvě vašich šatů, nejste na udílení Zlaté hokejky 🙂 .
Užijte si ten krásný den se ctí.
Xo, Vaše
podpis_ja-1
Wool Coat – H&M

Denim Jacket – JCREW

Shirt – Zara

Trousers – H&M

Bag – GUCCI

Sneakers – H&M

Watch – CLUSE přes český eshop 2355.cz

Nezapomeňte, že s kódem ALENKA15 máte 15% slevu na jakékoli hodinky na jejich eshopu!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.