V PÁNSKÉM STYLU

móda & styling May 28, 2022

Krásný den vám přeji! Novoroční předsevzetí zatím úspěšně plním, ale nějak mi nedošlo, že když začnu znovu po takové době trénovat, bude to bolet. A když chci psát 3-4 články týdně, tak k tomu potřebuju ruce. A ty bolí. Hodně 🙂 . Takže dnešní článek bude takový oddychový, ať to máme vyvážené a ať mi ty ruce neupadnou dřív, než přejde svalová horečka.

Když jsme fotili tenhle outfit, můj tatínek se velmi opatrně zeptal: “Není to už moc klučičí?” Pořád na mě huláká, že si ničím nohy v podpatkách a že v šatech nastydnu, a když se nabalím a skočím do tenisek, tak je z toho v šoku :-). Jenže ten den jsem měla “běhací” (NE, že bych měla dysentérii, jen jsem měla hodně schůzek), takže se ty tenisky celkem hodily.

Ale pravidlo o “vyvažování” už ode mě znáte, že jo? Čím víc pánských prvků (košile, denim, vlněný kabát, kostkovaný vzor, pánský střih kalhot…), tím ženštější by měly být doplňky. Aby se to pěkně vybalancovalo. Takže podle “pravidel” bych měla mít lodičky. Já bych si je i vzala, jenže to bych nesměla mít milión kamarádek stylistek, které si je neustále půjčují na focení. Zachvíli budu chodit bosa! Tak jsem to dohnala aspoň červeným lakem a červenou pusou (která do focení nevydržela) a mini kabelkou.

Každopádně jsem vám chtěla říct, že kombinace modrého denimu a béžového kabátu (to je jedno, jestli vlněný nebo plátěný) je dokonalá a hlavně nesmrtelná klasika. S tou nikdy neuděláte chybu! Zrovna tak to funguje třeba s džínama a trenčkotem.

Dole pod článkem máte můj výběr těch nejlepších vlněných kabátů, jaké se tu dají sehnat (za pár korun, i za pár tisíc). A všechny jsou zlevněné! Našla jsem pro vás i ty “opravdové” od Max Mary, zlevněné o 30%. Ale co si budeme povídat, i tak je to randál. No jo, 100% kašmír a 100% velbloudí srst jsou jedny z nejluxusnějších materiálů na světě. A taky vydrží na celý život. Tak proto ty ceny.


Mějte krásný den a já si jdu obout zase podpatky, ať mi neklasá morálka (a sebevědomí) :-).
Xo, Vaše
podpis_ja-1
Wool Coat – H&M

Denim Jacket – JCREW

Shirt – Zara

Trousers – H&M

Bag – GUCCI

Sneakers – H&M

Watch – CLUSE přes český eshop 2355.cz

Nezapomeňte, že s kódem ALENKA15 máte 15% slevu na jakékoli hodinky na jejich eshopu!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.