STYLINGOVÝ TIP: ČERNÁ A BÍLÁ

móda & styling Mar 06, 2021

Krásný povánoční den, moji drazí! Jak jsem slíbila, teď zase chvíli budou na blogu outfity. Protože jich pro vás mám spoustu, a taky proto, že o stylingu přece jen umím psát nejlíp. Ale nebojte, slibovaný “osobní” článek taky bude. Myslím, že se bude výborně hodit na konec roku, jako součást novoročních předsevzetí ;-).

I přesto, že jsem si užívala každou chvilku na venkově, před televizí nebo s knížkou a s nonstop plným talířem, strašně jsem se těšila zpátky do pracovního procesu. Jak už jsem psala včera na svém instagramu – tohle úplné nicnedělání mi nedělá dobře. Nedokážu se takhle dlouho válet, protože můj mozek ani tělo neodpočívá, jen leniví. A po 4,5 dnech mi vážně začaly chybět podpatky, líčení, umyté vlasy a moje denní rutina.

A teď už k outfitu. Chtěla jsem vám předat další “záchranný” stylingový rychlotip: Když nevíte, co s čím zkombinovat, jděte na to od lesa a vezměte si jen dvě barvy nebarvy, černou a bílou. ČB v jakémkoli poměru vždycky funguje. Je jedno, jestli budete mít bílou košili a černé kalhoty, nebo obě barvy budou v jednom kusu oblečení. Prostě vám aspoň pro jednou odpadne otázka, jestli se to hodí k sobě. Mimochodem, slovo “nebarvy” jsem použila záměrně. Jak učím na kurzu v lekci o barevných kombinacích, černá a bílá nejsou barvy 😉

Kromě toho, že se černobílá kombinuje opravdu jednoduše, tuhle sukni miluju ještě ze dvou dalších důvodů. Protože pruhy (moje absolutní posedlost), a protože je celá “nakřivo”. Tím chci říct, že je cípatá, v midi délce, takže při pohybu se tak hezky vlní. Což je jednak pohodlné na nošení a druhak tahle zajímavá asymetrie udělá velkou službu všem poněkud “prdelatějším” holkám. Odpoutává totiž pozornost od těžšího spodku.


Tuhle fotku mám nejradši. Dala jsem tatínkovi jasné zadání: “Já budu chodit sem a tam a jediný tvůj úkol je, mě cvaknout ve chvíli, kdy budu celá v objektivu.” Když jsem pak fotky stáhla, na polovičce z nich mi chyběla některá z částí těla :-D. Takže jsem tuhle nazvala “zavřete oči, odcházím”.

Doufám, že se vám fotky budou líbit, že jsem úplně nezapomněla psát články a že se zase brzo stavíte. A jestli vás dnes už čeká návrat do práce, tak s úsměvem a pozitivním přístupem. Protože jestli děláte svou vysněnou práci, tak už jste se určitě nemohli dočkat. A jestli jí ještě neděláte, tak za pár dní bude čas na novoroční předsevzetí a vy už víte, jaké bude to vaše 😉
Xo, Vaše
podpis_ja-1
Asymetric Skirt – TOPSHOP

Faux Fur Aviator Jacket – H&M

Lace Top – MANGO

Boots – MANGO

Sunnies – RAY BAN

Bag – SOPHIE HULME via Matchesfashion.com

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.