PODZIMNÍ TRENDY: KOSTKA

móda & styling Mar 08, 2021

Krásný den, moji drazí! Jak moc mě baví všechny ty “hluboké” články, osobní rozvoj a psaní o ne úplně běžných věcech, tak nechci zapomínat na to, že tohle je především módní blog. Takže dnes budeme jen plkat 🙂 Chci vám představit první z velkých trendů na sezónu podzim a zima:
KOSTKOVANÉ VZORY V JAKÉKOLI PODOBĚ.

Největší boom zažívají tzv. “heritage fabrics”. To jsou vzory látek, které vypadají, jako byste je zdědily po anglické královské rodině. Ať už je to tartan, šedočerná kostka jménem Prince of Wales (měla jsem takové sako už vloni v článku TADY a teď na fotkách ji vidíte na kabátu), béžová kostka ve stylu Burberry… Až si budete vybírat nový kabát nebo sako, víte, po jakém vzoru sáhnout. A nebojte se, kostky ve všech možných formách z módy nikdy nevyjdou, takže tenhle nákup nebude utrácení, ale investice 😉


A protože už víte, že důležité je VYVAŽOVAT a to vizuálně i stylově, tak s kostkou musíte trochu čarovat. Přece jen je to typicky pánský vzor a většinou je i na typicky pánských částech oděvu (sako, kabát, kalhotový kostým…). Proto vyvažujte tím, že k němu do outfitu přihodíte něco naopak typicky ženského – v mém případě to byly šaty, krajka a podpatky.
Mojí “ajzeboňáckou” čapku (jak jí přejmenoval můj tatínek), jsem tam přihodila proto, že se mi zaprvé strašně líbí a za druhé jsem neměla úplně good hair day. Samozřejmě to znamenalo, že tatínek na mě během celého focení pokřikoval: “Na druhou kolej přijel vlak z Vizovic.” 😀

 

Dole pod článkem najdete výběr dalších mých kostkovaných must-have a také odkaz na tyhle černé elastické šaty, které jsou tak pohodlné, že v nich zvládnete cokoli. A můžete si k nim klidně vzít bagančata (já ne, já na to nemám nohy 🙂 ).
Mějte nádherný den i zbytek týdne a v pátek tu pro vás bude určitě zase nějaké čtení na víkend, tak se stavte.
Xo, Vaše
podpisA_black
Kabát – ZOOT

(tenhle s aplikacemi je totálně vyprodaný – včera se objevil ještě jediný kousek v M – , tak jsem vám dole vybrala náhradu – ten s těmi kovovými ozdobami!)

Šaty – ZOOT

Boty – TEZYO

Čepice – ORSAY

Kabelka – BALENCIAGA

Náramky – D.minique Jewelry, SWAROVSKI

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.