NEJLEPŠÍ BUNDY NA ZIMU

móda & styling Mar 08, 2021

Krásný den, moji milí! Jak jste si mohli všimnou, publikuju teď jen jeden článek týdně. Je to v rámci “úsporného” časového režimu, který jsem musela zavést během posledního měsíce, kdy ne, že mám hodně práce, ale ani nevím, jestli ještě pracuju nebo už třeba spím 😀 A přiznám se vám, vůbec mě to neuspokojuje! Chybí mi psaní článků pro vás, chybí mi “blobování”, chybí mi proces tvoření redakčního plánu na měsíc dopředu, chybí mi ten luxus dostatku času, abych pro vás mohla vymýšlet úplně nové projekty…
Takže někdo se těší na Vánoce, že bude mít volno a já se těším na to, že budu moct zase pořádně blobovat (nezaměňovat s bobovat!) 🙂 Celkem paradox vzhledem k tomu, že jsem ještě před pár týdny pochybovala, jestli v tom vůbec pokračovat…

Ale zpátky k důležitějším tématům – jako je třeba móda 😀 . Nedávno se mě ptala moje kamarádka, jakou si má koupit bundu na zimu. A protože je pintlich, měla celkem přesné požadavky:

– Ať to není kabát, těch má dost (ne, že by mě napadlo doporučovat jako bundu kabát)

– Délka musí být přes ledviny, protože už není nejmladší a nechce nastydnout od spodku (je trochu hypochondřík, ale chápu)

– Nesmí být prošívaná, těch má spoustu (z čehož mi jde zrak kolem, protože podle mě ženám s velikostí podprsenky 4 a výš péřovky typu “michelinka” rozhodně nelichotí)

– Musí mít kapucu a být nepromokavá

– A jako bonus mi ještě přihodila požadavek, že kapuca musí být olemována kožešinou!
Když tohle všechno smícháte dohromady, vyleze vám z toho jediná správná odpověď: PARKA. Neplést s Parkerem, to je pero 🙂 .


Parka je pro styling úplně to samé, jako kožená bunda – je to pánský prvek a musíte “vyvažovat” (doplnit ho něčím typicky ženským). Mimochodem, parka už dávno nemusí být nutně jen zelená. Dole pod článkem jsem vám vybrala ty nejlepší, které stojí za pořízení. Jsou totiž zrovna tak teplé, jako ty ne úplně vzhledné “michelinky” nebo, nedejbože, bundy na lyžování.


Přeju vám všem nádherný týden a už přituhuje, tak se pořádně oblékněte. Tyhle frajeřinky s tričkem si troufnu jen na fotku 🙂 .
Xo, Vaše
podpisA_black
unda – PIETRO FILIPI (bohužel, není dostupná online, ale v obchodech jí určitě ještě mají)

Kalhoty z umělé kůže – PIETRO FILIPI (mám pro jistotu o číslo větší, abych si v nich mohla i sednou 🙂 )

Boty – TED BAKER na ZOOT.CZ (černé už jsou vyprodané, ale ještě mají tyhle krásné šedé!)

Tričko – POLO BY RALPH LAUREN

Kabelka – BREE

(OD DNEŠKA AŽ DO NEDĚLE 25. 11. 2018 MÁTE NA VŠE OD BREE 25 % SLEVU S KÓDEM BF18 !!!)

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.