MOJE PRAVIDELNÁ DENNÍ PÉČE

kosmetika Mar 11, 2021

Hezké ráno, moje nejkrásnější čtenářky! To oslovení v ženském rodu a v souvislosti s krásou jsem zvolila záměrně, protože dnešní článek je na přání spousty z vás, které mi píšete o radu, jaký krém si pořídit, jaké produkty používám já, které jsou nejlepší a mohu je doporučit.

Popravdě, co bezmezně vyhovuje mně, nemusí úplně sednout vám. ALE vybrala jsem pro vás produkty, které už prošly zatěžkávací zkouškou i u jiných blogerek, které sleduju v on-line světě, i mých kamarádek, které sleduju u kafe 🙂 . A všechny tyhle produkty jsou takové malé zázraky, to mi můžete věřit!

Na začátek bych vám znovu zopakovala důležitá fakta, která nám naše maminky nějak zapomněly sdělit:

1. Začít používat krém na vrásky ve chvíli, kdy máte čelo jako šarpej, je to samé, jako chodit jednou měsíčně cvičit a zbytek měsíce jíst svíčkovou se šesti. Budete mít z toho cvičení (krému) sice dobrý pocit, ale efekt jste prošvihly.

2. Do 35. roku věku to s pletí ještě celkem jde. Po 35. narozeninách se nestačíte divit, co se to děje. Pleť začne šedivět a kůže kolem očí a brady vám spadne k zemi tak, jakoby někdo gravitaci zdvojnásobil.

Věřte mi, oboje jsem zažila na vlastní obličej 🙂 . Proto, když začnete s opravdu přísnou péčí o svůj obličej až skoro ve 40, jako já, tak vás jen krémy nezachrání a na instatní výsledky už budete muset sáhnout po nějaké chemii v injekcích. Ale o tom zase jindy. Teď k těm mým vyvoleným:

1. CERAMIDOVÉ KAPSLE OD ELIZABETH ARDEN
Vyrábí se už 25 let, z toho už 20 let je používám (těch prvních pět let se do Čech ještě nedovážely 🙂 ). Rozhodně ne každý den, takový luxus si přece jen nemůžu dovolit. Ale když jde do tuhého, udělám si radost a rozmazluju se tímhle zázračným sérem. V některém z dalších článků vám ukážu všechny vychytávky, které používám pro péči na noc a znovu o těhle kapslích budu mluvit, tentokrát v retinolové verzi.

2. SÉRUM BIOLUMIN VITAMIN C OD DERMALOGICA
Tuhle vitamínovou bombu používám od té doby, co jí Dermalogica uvedla na trh a už mám 3. balení. Jednou jsem nestíhala doplnit zásoby a po dvou týdnech jsem měla pleť šedivou, jako bych smejčila kamna! Ať už se zeptáte jakéhokoli kosmetického odborníka, vždycky vám řekne, že pro pleť je nejdůležitější ochranný SPF faktor a…. vitamín C, který podporuje obranyschopnost pleti a tvorbu kolagenu a navíc redukuje vrásky. Když to shrnu: prostě vám to nádherně rozjasní pleť a hotovo 🙂 .

3. HYDRATAČNÍ GEL GINZING OD ORIGINS
K tomuhle produktu jsem se dostala úplně náhodou na představení značky Origins na českém trhu. Dostala jsem ho na vyzkoušení a už ho nedávám z ruky (ještě s tou maskou z růžového jílu). Vzhledem k tomu, že většina zmiňovaných zázraků nejsou zrovna levné záležitosti, tohle je finančně “snesitelnější” náhrada se skvělými účinky.

4. AMPULE OD BABOR
No jo, no, zase ty ampule. Jenže když něco funguje tak skvěle, tak si to zaslouží omílat pořád dokola 😉 . Já si vždycky kupovala jen ty moje nejoblíbenější Lift Express, ale teď přišli s novými řadami (třeba Perfect Glow mě extrémně zajímá, to je jasné, že), tak je postupně zkouším a ještě jsem neobjevila ani jednu ampuli, která by nefungovala jako instatní vyhlazovač pleti… a zvyšovač sebevědomí 🙂 .

Tak to jsou mé tajné zbraně a používám je buď všechny najednou (když mám “údržbový den”) nebo střídavě po jednom, jak mi peněženka dovolí a pleť si žádá. Samozřejmě k těmhle stálicím přihazuju další produkty, které dostávám na testování, ale tohle jsou bez pardonu moje all time favoutites kousky.

Přeju vám nádherný glowing den a když budete mít čas, chuť a náladu, budu moc ráda, když se se mnou i ostatními podělíte o svoje zaručené zázračné tipy. Mějte skvělý týden a když budete mít jakékoli dotazy, sem s nimi!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.