MAXI ŠATY V ÚDOLÍ CHRÁMŮ

móda & styling Mar 08, 2021

Krásný den, moji milí! Tak jsem zpátky v civilizaci. A řeknu vám na rovinu, po tomhle výletu si vážím svého komfortu ještě o trochu víc. Abych to vysvětlila – mohla jsem odjet jen v přesném termínu, ale bohužel jsem nestihla dodělat všechno, co jsem měla. Tak jsem si naplánovala, že první tři dny na Sicílii budu pracovat a o to víc si zbytek pobytu užiju. Po příjezdu do horské vesničky jsem zjistila, že tu o wifině nikdy neslyšeli. Protože jsem ale holka prozíravá, přikoupila jsem si extra mobilní data. Ale víte co? K čemu vám jsou data, když nemáte ani SIGNÁL! 🙂

Takže jsem první tři dny místo práce běhala po vesnici a hledala jakékoli spojení s okolním světem. Zbytek pobytu jsem pak vysvětlovala svým klientům, že sice všechny projekty mám hotové, ale poslat jim je do Prahy můžu leda tak holubí poštou. Proto tomu sicilskému extempóre neříkám dovolená, ale výlet :-).

Tyhle fotky vznikly v Údolí chrámů. A co jsem překonávala, než jsem se k těm sloupům dostala, můžete vidět na poslední “making of” fotce. Když jsem se ptala kamarádů, kteří se ujmuli foťáku, jestli tam můžu vlézt, prohlásili, že to sice vydrželo 3000 let, ale že si nejsou úplně jistí, že to přežije i můj nájezd :-D. Tak jsem mezi jednotlivými záběry chodila po těch rozvalinách radši po špičkách. Pro jistotu :-).

 

Nebojte se, že vám o Sicílii nic neprozradím. Chystám pro vás celý článek a slibuju, to bude koukat, co se tam dělo! Doufám, že vy jste se měli krásně, jste v pořádku a užíváte si nádherné letní dny.
Xo, Vaše
podpisA_black
Šaty – ZOOT.CZ (a jsou teď ve slevě!)
A tady je slibovaná zákulisní fotka, když jsem se v deseticentimetrových podpatcích snažila převalit přes rozvaliny :-D.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.