KDYBYCH SI MĚLA VYBRAT JEN 2 KOUSKY DO SVÉHO ŠATNÍKU

móda & styling Mar 09, 2021

Krásné ráno, moji milí! Asi se mezi vámi nenajde nikdo, kdo nezachytil, že jsem v pátek natáčela pilotní díl nového (SVÉHO!!!) pořadu. Štípněte mě, mám pořád pocit, že se mi to jenom zdálo.

Budu k vám ale úplně upřímná (jako vždycky) – raduju se z toho, že je to úžasné ocenění mé dvacetileté práce. Ovšem na druhou stranu, byla bych mnohem nadšenější, kdyby ta nabídka přišla před deseti lety. To se mi ještě chtělo vystavovat svůj obličej a nechat do sebe kopat od neandrtálských komentátorů, kteří netuší, o čem je řeč, ale “odborných” názorů mají na rozdávání a nebojí se je použít 🙂

Každopádně, ještě vám pořád neříkám, kde to bude ke shlédnutí, protože stále ještě netuším, jestli vůbec. Teď je všechen natočený materiál (a že ho bylo! zejména na silvestrovský díl 🙂 ) ve střižně, pak jde na schvalování “u nich”, mezitím to musím schválit já. Pak začne vyjednávání o podmínkách… A když to všechno dobře dopadne, měla bych na vás na vašich počítačích a telefonech vykouknout poprvé 24. ledna 2019

V prvním díle jsem mluvila o 2 věcech, které by každá žena měla mít v šatníku. KAŽDÁ! Bez rozdílu věku, velikosti nebo typu postavy: BÍLÁ KOŠILE + ČERNÉ KALHOTY PÁNSKÉHO STŘIHU. Ukazovala jsem na “figurantce”, jak jednoduše se s tím dá kouzlit. Jak pouhou výměnou tenisek za lodičky a džínové bundy za černé sáčko můžete z ležérního outfitu udělat outfit do společnosti. Atd atd…
A když jsem o tom později přemýšlela, zjistila jsem, že i já mám DVA KOUSKY v šatníku, bez kterých bych byla úplně ztracená. A je to vlastně jen trochu “odvážnější” modifikace bílé košile a černých kalhot. Ty moje dvě vyvolené hvězdy jsou:
SAKO + KOŽENÉ KALHOTY

(popřípadě koženkové, jako ty na fotkách).

Je to moje “denní uniforma”, která u mě pokaždé funguje, vždycky se v ní cítím dobře a vzhledem ke kreativnějšímu zaměření mé práce je kožená verze černých pánských kalhot akceptovatelná i na obchodních jednáních. :
Tohle přesně si oblékám, když:
– nevím, co na sebe
– zaspím
– mám den blbec
– školím ve firmách
– mám jednání
“V šatníku každé z vás by měl být jeden vršek a jeden spodek, které můžete obléknout kdykoli se vám zachce a vždycky v nich budete vypadat dobře.”
A jaká je vaše “uniforma”, kterou můžete obléknout na spoustu různých typů událostí? A opovažte se napsat džíny! 🙂 Protože v těch bych si na většinu jednání netroufla ani já 😉 . A proč mám tak málo ráda džíny, o tom zase příště.
Mějte nádherný začátek nového týdne a pod článkem jsem vám připravila ještě pár ukázek, jak můžete s obyčejnými černými kalhotami a bílou košilí kouzlit.
Xo, Vaše
podpisA_black
Sako – ZOOT (s 50% slevou TADY nebo varianta TADY)

Kalhoty z umělé kůže – PIETRO FILIPI

(radím pořídit si o číslo větší, lépe se v nich pohybuje 🙂 odkaz TADY

Tričko – GANT ze ZOOT (odkaz TADY)

Náramky – SWAROVSKI (odkaz TADY)

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.