JAKÝ BUDE MŮJ NOVÝ ÚČES?

kosmetika Mar 10, 2021

A je to tady! Já se vážně rozhodla, že po 4 letech sundám hair extensions. Tenkrát jsem to vydržela měsíc a letěla jsem zpátky k holkám do Cool salonu s prosíkem, ať ze mě okamžitě udělají znovu dlouhovlásku. Uvidíme, jak dlouho to vydržím tentokrát. Dávám tomu mnohem větší šance a to z jednoho prostého důvodu, který už víte. Konečně jsem našla “zázračný” přípravek na objem vlasů a taky jsem konečně našla žehličku, ze které se nekouří, kdykoli se mi přiblíží k hlavě. O obou jsem psala v článku TADY.


Pořád jsem o tom přemýšlela, proč ty napletené vlasy sundávat, když je poprvé v životě umím dobře upravit a vydrží klidně 3-4 dny v perfektním stavu. Jenže Kevin mě “bez vlasů” ještě neviděl a moc by chtěl. A já se bez vlasů už skoro nepamatuju. Navíc jsem vždycky zbožňovala americkou blogerku Jacey z blogu Damsel in Dior a když jednou Kevin viděl nějakou její fotku na instagramu, ptal se mě, kde jsem to vyfocená. Mě vám to tak dojalo 🙂 . Jacey je sice o 10 let mladší (a asi 20 kilo lehčí), ale pro mě to byla obrovská lichotka. Protože právě ona má přesně ten střih, barvu i úpravu vlasů, po které jsem vždycky toužila.

A jak je život plný znamení, úplnou náhodou jsem ještě k tomu všemu objevila slovenskou blogerku Janatini, o které si myslím, že je to nejen nejkrásnější, ale také nejtalentovanější blogerka široko daleko! A jaký má účes? Samozřejmě blonďaté mikádo 😉 .

A je rozhodnuto a dokonce už i objednáno (sundání, barvení i stříhání). Takže jestli chcete vidět výsledek před a po, sledujte ve čtvrtek instastories. Držte mi palce a já jdu ještě naposledy házet hřívou 🙂 . Krásný den vám všem, moji milí!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.