JAK SI SPRÁVNĚ ČISTIT ZUBY

kosmetika Mar 11, 2021

Krásný den vám všem, moji milí! Dnešní článek bude takový zubatý 🙂 Konečně totiž mám nový zubní kartáček! Tak dlouho jsem si ho přála, vlastně od té doby, co jsem začala používat sonický kartáček na čištění pleti a poprvé jsem poznala, že i já ve svém věku můžu mít pleť jako samet. A stejná firma vyrábí i sonické kartáčky na zuby, takže bylo jasno.

Kartáče na zuby ISSA 2 je takový malý zázrak. Když jsem si četla popis, připadala jsem si, jako když čtu návod k vesmírné lodi od NASA 🙂 Tak se vám to pokusím přeříkat tak, aby bylo jasné, proč se při čištění zubů usmívám:
Je nabíjecí a na JEDINÉ nabití přes USB kabel vydrží ROK používání!!! Proto je naprosto geniální na cestování nebo pendlování mezi vaší a jeho koupelnou 😉
Je z kombinace polymerových vlákem a ultra měkkého silikonu, takže perfektně odstraní plak ze zubů a zároveň jemně masíruje dásně.
Je sonický (pulzující), takže vám nemůže poškodit dásně, jako to dělají běžné elektrické kartáčky, co se vrtí kolem dokola 🙂
Skvěle se drží v ruce.
Stejně jako čistítko LUNA i tenhle kartáček má v sobě zabudovaný časovač, takže v něm cukne pokaždé, když máte přejet na další část zubů.
Má samozřejmě výměnné hlavice a novou budete potřebovat nejdřív za půl roku. Kromě toho si můžete dokoupit i násadu pro citlivé zuby s extrémně jemnými silikonovými vlákny.
Můžete si na něm přesně navolit intenzitu pulsace.
Kromě klasického kartáčku má na druhé straně hlavice vroubky, kterými si po čištění zubů jednoduše vyčistíte i… jazyk! Schválně, víte, že se musí čistit i jazyk?
Je vodotěsný a extrémně hygienický.
A abych nezapomněla, má super design, takže mi v koupelně moooooc hezky ladí 😉

.

A protože se blíží čas dárků, víte určitě, co vám doporučím, že ano? 😉 Popravdě, myslím, že tohle je třeba pro chlapíky skvělý dárek. Je to elektronická hračička a ještě praktická, takže win win situation. Vybrat si můžete ze 4 barev a černá nebo modrá je skvělá i pro vaše drahé polovičky. Mě teď trochu mrzí, že jsem si pro sebe nevzala ten tyrkysový, ten totiž vypadá úplně jako od Tiffanyho 😀 .

A proč vám tady básním o kartáčku? Protože si myslím, že spousta z vás to má stejně – když si čistíte zuby ráno, tak ještě spím a když si je čistím večer, tak už spím. Proto mi přijde naprosto geniální, že kartáček můžete jen dát do pusy, zapnout a čistit na jednom místě do té doby, než v kartáčku “cukne” a vy víte, že je čas přesunout se na druhou stranu pusy 😀 . Což znamená, že od té doby, co mám zubníkartáček ISSA 2, tak nad umyvadlem zásadně klimbám. Navíc odpadá starost s hledáním nabíječku, protože tu minimálně rok nebudete potřebovat!
TO NEJLEPŠÍ NA KONEC – teď máte na zubní kartáček ISSA 2 slevu 30%!!! Platí od dneška až do úterý 27. 11. 2018. Tak to neprošvihněte, protože je to vážně super dárek.

Přeju vám nádherný den plný zářivého úsměvu!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.