Jak funguje neviditelné triko (a co to vlastně je)

móda & styling Mar 09, 2021

Musím se vám k něčemu přiznat: Jsem strašně skeptická a téměř nikomu/ničemu nevěřím. A jakmile je něco české výroby, tak s tím mám ještě větší problém. Já vím, já vím, patrioti lynčujte mě 🙂 Ale po těch 20 letech zkušeností v českém módním rybníčku ze mě mluví zkušenosti, ne zahořklost.
Takže když mě před pár lety navštívily dvě dámy s tím, že mi chtějí představit jejich vlastní “vynález”, který se jmenuje neviditelné tričko, propadla jsem panice a hledala nejslušnější formu, jak je odmítnout.
ZAPLAŤPÁNBŮH, že slušnost zvítězila nad mou arogancí a nechala jsem je domluvit a jejich patent opravdu vyzkoušela. Protože od té doby se jim v duchu omlouvám, kudy chodím.
Vymyslely totiž něco SKUTEČNĚ VÝJIMEČNÉHO! Jejich původní záměr byl vytvořit triko pro business ženy, které by zakrylo podprsenku, aby neprosvítala nebo se neprorýsovávala pod světlou halenkou. Dva roky hledaly správný materiál, formu pletení, aby nikde nebyly švy, dokonalý tělový odstín, který by seděl všem.
A podařilo se jim to! A nejen to. Tahle neviditelná trička, kromě svého původního záměru, mají ještě jednu geniální vlastnost: NEPOTÍTE SE V NICH, takže nikdy nebudete mít na oblečení propocené fleky v podpaží!

Vlevo bez neviditelného trička, vpravo s tričkem.
To tričko je opravdu dokonalost sama. Já s nadměrným pocením těla problém nemám, ale občas si vezmu oblečení, které je sice úžasné, ale z materiálu, který snad vyrobili právě pro to, aby se v něm spotil i Eskymák. A neviditelné tričko je opravdu jediný způsob, jak se vyvarovat trapasu na jednáních a nepříjemného pocitu celý den.
Hlavní výhody neviditelného trička:
Je ze 100% bavlny, takže v létě chladí, v zimě hřeje (to jsou ty přírodní materiály, pořád vám to opakuju) a nikdy se v něm nezpotíte.
Nemá prošívané okraje, takže není vidět ani pod přiléhavými střihy.
Má výstřih do “v”, proto není vidět ani když si košili nebo halenku rozepnete
Je v barvě, která skutečně splývá s přirozeným odstínem kůže.
Ať si vezmete jakoukoli podprsenku (jakoukoli barvu nebo zdobení), tričko jí přikryje tak, že to vypadá, že vůbec žádné prádlo nemáte.
MAJÍ I VARIANTY PRO PÁNY! A víte samy, že hlavně muži, kteří musí do práce nosit obleky, mají s propocením košil (i na zádech!) velký problém. Tohle je pro ně ideálním řešením.
Kromě neviditelného trička najdete na jejich eshopu navíc ještě další vychytávky:

POTÍTKOVÉ TRIČKO PRO PÁNY s trojitým prošitím v oblasti podpaží

NEVIDITELNÉ SPODNÍ KALHOTKY pro ženy (mají zvýšený pas a jsou bezešvé, takže fantastické řešení pod světlé letní šaty nebo kalhoty!)

NEVIDITELNÉ BOXERKY PRO PÁNY (pod světlý oblek nebo lněné kalhoty).

A teď k tomu nejdůležitějšímu:
S kódem ALENKA10 máte 10% slevu na jakýkoli nákup!

A když přihodíte ještě kód ALENKA10D (při nákupu nad 1200 Kč), máte zadarmo dopravu.
Poděkovat mi můžete později 😉
MŮJ SOUKROMÝ TIP: Kupte si minimálně o jedno číslo MENŠÍ velikost, než normálně nosíte! Tričko totiž nejlépe plní účel, když je opravdu na tělo. A nebojte se, že se přes den vytahá. Jakmile ho vyperete, vrátí se do původní velikosti.
TO MĚ ZAUJALO, JDU SE NA TO MRKNOUT!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.