DŽÍNOVÁ OD HLAVY AŽ (SKORO) PO PATY

móda & styling Mar 06, 2021

Co vám mám vyprávět, moji drazí, krutozimní outfity jsou všechno, jen ne fotogenické. Tak jsem si v tom holomrazu střihla jeden jarní. Tentokrát ho fotila moje kamarádka Markétka, která uprostřed focení (a uprostřed Prahy) začala křičet: “Já už se ani nestydím, že na mě všichni koukaj.” Tak jsem jí něžně upozornila, že vzhledem k tomu, že jsou všichni nabalení v péřovkách a beranicích, tak pravděpodobně nekoukají na ní, ale na mě, tak ať proboha fotí rychle. Pak jsem se šla přezout.

Ale zase musím uznat, že tyhle frajeřinky mají něco do sebe – celou zimu jsem neměla ještě ani rýmu! Dneska začínáme fotit letní kampaň pro Baťu (venku pochopitelně), tak uvidíme, jestli tentokrát už, nebo to letos fakt dám bez ztráty květinky (a bez kapesníku). Jestli to takhle půjde dál, tak příští rok fotím plavky na Severním pólu.

Když jsme u toho jara, psala jsem o víkendu článek na jiný blog (na jaký, to vám řeknu příště, to by vás myslím, mohlo dost bavit!) o nových módních trendech na jaro. O těch nositelných, ne o těch šílených (jako je třeba návrat 80′ let a ramena vycpaná tak, že vyndáte futra, když budete chtít projít dveřmi). No a jedním z těch vyloženě nositelných trendů je pánský styl. Tjadááá, není to teda zrovna novinka, tohle tu máme každou sezónu, ale pokaždé ho přivítám s otevřenou náručí. Takže dámy, připravte se opět na jaro plné denimu, kostkovaných vzorů, kalhotových kostýmů a baloňáků! Když tak o tom přemýšlím, tak to pro mě v praxi znamená, že dost ušetřím za nákupy, protože všechno výše zmiňované v šatníku mám už několik let a v několika provedeních.

Ovšem další trend jsou kytky (v provedení “vintage flower”, takový babiččin ubrus dalo by se říct) a tam teda výrazně zaostávám. Doma nemám jedinou kytku. Když nepočítám fíkus a juku v květináči a uschlý eukalyptus ve váze. Takže jestli nejste “na chlapy”, ale spíš romantické květinové duše, přijdete si zachvíli na své.

No a ty další můžeme probrat na tom spřáteleném blogu ;-).

 

A ještě jsem vám vůbec neřekla, jak dopadlo zkoušení nové kulmičky značky Hot Tools, kterou jsem dostala na otestování. Pamatujete si to někdo z instastories, jak jsem jí přirovnávala k vrtačce (a někteří z vás dokonce ještě k bizarnějším objektům 🙂 )? Takže úplně na férovku, tohle je to nejsnadnější, čím jsem si kdy vlasy natáčela! Protože ten tvar vás automaticky donutí držet tu nažhavenou část směrem dolů a to je základ úspěchu při tvoření “beach waves”. Navíc to žhavé má na konci umělou hmotu, kterou si můžete opřít při kulmování o druhou ruku, takže i když máte hřívu jako kůň a natáčíte pěkných pár minut, nebolí vás vůbec ruce. Je to vážně vychytaná věc a já už teď nekroutím ničím jiným (myslím vlasy 🙂 ). Protože jak mě naučil František z Fellini (článek o vlasových mýtech najdete TADY), žehličkou se rovná, kulmou se natáčí.

Přeju vám, ať máte nádherný týden a vy mi držte palce, ať ty džínové šortečky a páskové sandálky zvládneme nafotit tak, aby to aspoň vzdáleně připomínalo parné léto a my neměly omrzliny. Jo a ještě jsem vám chtěla říct, že jestli nemáte ve svém telefonu ještě Instagram, tak si ho musíte hned založit! Protože na mém profilu teď můžete vyhrát šperky za 20 tisíc korun!!! A jestli to s Instagramem neumíte, tak se prostě zeptejte svých dětí, protože vy jste jim pomáhali učit se chodit, tak by vám to konečně mohly nějak vrátit zpátky, že? 😉
Xo, Vaše
podpis_ja-1
Džínová košile – TCHIBO

Boyfriend džíny – LINDEX

Sako – ZARA

Pásek – MANGO

Kabelka – CHANEL

Lodičky – DOLCE & GABBANA

Brýle – RAY BAN

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.