DOKONALÉ SAKO

móda & styling May 28, 2022

Aaaaaaa, máme to tady! Počásko jako vymalované, takže všechny outfit posty odteď celý příští půlrok budou vypadat takhle:
Zmoklé vlasy ála rousňák.
Světlo jako kdyby někdo běhal kolem objektivu s lucerničkou.
Polozavřené oči, protože mi kapky deště cákají na bulvy.
Výrazná převaha černé barvy.

Slíbila jsem vám minule, že vám dám tip na další skvělou věc, která vám pomůže přečkat tohle divnopočasí ve zdraví (a se stylem). Kromě dlouhého kardiganu je to SAKO. Tady mám pro vás zase jednoduché tipy, na co si dávat pozor při jeho nákupu:
Aby vám co nejvíc zúžilo/prodloužilo postavu, mělo by končit cca na bocích (v nejšiřší části vašeho těla).
Zapomeňte na krátká vypasovaná sáčka, zvláště tehdy, máte-li výraznější sedací plochu. Tyhle zkrácené střihy strašně zvětšují pozadí.
Mělo by být jemně vypasované. Žádné krabicové volné střihy.
Sako by mělo být jednořadé, 2 – 3 knoflíky maximálně.
Nebojte se, když bude mít trochu vycpávky. To vždycky pomůže dodat tělu správný tvar. Připomínám “trochu” vycpávky. Jestli máte ve skříni sako z 80. let, tak to nejsou trochu vycpávky, ale nástroje na vysazování futer!
Jestli vážíte 40 kilo i s postelí a máte 185 cm, tak si noste, co chcete, protože vy můžete 🙂

Teď ho ještě užijete na triko nebo tílko a až začne přituhovat, vezmete si pod něj rolák nebo kašmírový svetr a šálu a zase bude na měsíc vystaráno. Právě proto mám saka tak ráda, protože se šiknou celoročně. Kromě toho je pro mě kombinace pánského saka a vysokých podpatků chodícím sex-appealem, sílou a energií.

Jinak mě tenhle týden čeká jedno velké focení pro Baťu (tentokrát budu za objektivem, ne před :-), spousta schůzek (naštěstí se samými milými lidmi), spuštění nových stránek školastylu.cz a v pátek jdu po sto letech s Kevinem na party, kde pravděpodobně budu mluvit česky jen já. Ovšem vzhledem k tomu, že v sobotu ráno začíná poslední velký kurz stylingu v tomhle roce, na žádnou velkou pařbu to u sebe stejně nevidím. Už takhle jsem první den kurzu pokaždé nervózní víc, než kurzistky a ještě abych nametená padala ze židle, to by nám to pěkně začalo.


Přeju vám krásný začátek nového týdne a s úsměvem, i když vám do něj naprší! A taky jsem vám ještě chtěla poděkovat za všechny ty nádherné komentáře k minulému článku. A těch zpráv na instagramu, těch mailů, těch úžasných životních příběhů, které jsem se dozvěděla… Ani netušíte, jak moc si toho vážím! Děkuju!!!
Xo vaše
podpis_ja-1
Blazer – ZARA

Leather Pants – H&M

Top – MANGO

Shoes – VALENTINO

Bag – H&M

Bracelet – ANTIPEARLE

Watch – DANIEL WELLINGTON *15 % sleva a pásek navíc ZDARMA při zadání kódu SCHOOLOFSTYLE
Akce pásek zdarma platí jen do zítřka (do 4. září), tak toho koukejte využít, když už mi to pro vás nabídli

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.